Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2010

Τα κατάφερε ο Παναιτωλικός 1-0 μέσα στην Καρδίτσα

Κόντρα στην παράδοση που τον ήθελε να μην κερδίζει μέσα στην Καρδίτσα ο Παναιτωλικός τα κατάφερε τελικά να επικρατήσει της Αναγέννησης με 1-0 με το γκολ του Καούνου από το πρώτο ημίχρονο.Στα 15 τελευταία λεπτά η Αναγέννησε πίεσε κι είχε ευκαιρίες για να ισοφαρίσει αλλά ο Τζενάμο είπε οχι.Μια καλή ευκαιρία για γκολ είχε και ο Παναιτωλικός πάλι με τον Καούνο.
Την επόμενη αγωνιστική παίζουμε με τον ΟΦΗ στο Αγρίνιο και σε συνάρτηση με τη σημερινή ισοπαλία του ΠΑΣ ο Παναιτωλικός μπορεί να πλησιάσει πάλι την κορυφή.
Αναγέννηση Καρδίτσας (Τζο Παλατσίδης): Καρακώστας, Κουτρομάνος, Κόσουτιτς, Ραονέ, Θεοδοσιάδης, Κουρτεσιώτης, Χατζηρίζος, Ροντρίγκο, Δούκας, Μπιτέλης, Βούκοβιτς.

Παναιτωλικός (Γιάννης Νταλακούρας): Τζενάμο, Κούσας, Καούνος, Θεοδωρίδης, Γκόλιας, Μουμίν, Ρότσα, Μπαϊκάρα, Παλαιολόγος, Αναστασιάδης, Δέντσας.